یه حس قدیمی : بدون عنوان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  زندگی ست و چرخ هایش ، قرار نیست همیشه همه چیز بر وفق مراد باشد .

  یک روز میشود خوب از نظر ما یک روز هم میشود بد ، البته از باز از نظر ما . اما آن چیزی که باید مورد توجه قرار داشته باشد خیر بودن است. در دنیا هر اتفاقی که پیش بیاید خیر است.

  چرا اینها رو میگم ؟!

  چون یکم حالم خوب نیست ، اینبار بعد از مدت ها حالم خوب نیست ، البته خوبم و کمتر خوبم

   برای آخرین بار باهاش صحبت کردم ، نمیدونم چرا و انگار هم نباید بدونم و دلیلش نباید مهم باشه لابد ، شاید من گند زدم و خراب کردم،نمیدونم !

  برای آخرین بار حرف زدم و اینبار من گفتم و در آخر همانجا به نتیجه رسیدیم و نتیجه این شد که من اشتباه میکردم و نتیجه آن شد که همیشه گفته بودم دیگران هم احساس دارند و حق انتخاب و اصلن همیشه حق انتخاب با اوست ، مرا نمیخواهد و دیگر اصراری نیست ، چون آزاری نباید باشد و ایجاد کلافگی برای دیگران. دوست داشتن و عشق هیشه باید دوجانبه باشد وگرنه یک طرف یا هر دو طرف در رنج زیست خواهند کرد. حالا که نمیخواهد اصراری نکردم و رفتم و میروم اصلن ، نه به جایی دور ، میروم به ادامه زندگی ام برسم .

  چند صباحی خوب نیستم که این هم به مرور خوب خواهم شد. معلوم نیست چقدر دیگه طول بکشه تا یکی شبیه اون یا نزدیک به اون پیدا بشه و اصن باشه یا نه، اصلن او هم من رو میخواد یا نه .

  برای همین غمگینم ، برای خودم.

  تکلیف من هم مشخص است ، تمام شد.

  پ.ن: ابراز احساسات کار بسیار دشواریه ، برای یک پسر مثل من کار دشواری بود و برای یک خانم هم کار دشواری است ، اگر کسی به شما ابراز علاقه یا دوست داشتن کرد ، لطفن به سادگی از کنارش نگذرید.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 20:56
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها